Team Promotion O Nas Klienci Zespół Jak Pracujemy Galeria Realizacji Kontakt Marketing PR Marketing Sportowy Sponsoring Sportowy Imprezy Dla Firm Organizacja Imprez Sportowych

wyscigigorskie.pl Team Promotion Tłumaczenia Team Promotion Studio

Management sportowy
Agencja Team Promotion rozumiejąc wielkie zaangażowanie zawodników w przygotowania i rywalizację, proponuje usługi zarządzania wizerunkiem sportowca lub organizacji sportowych. Nie każdy zawodnik może przeznaczyć odpowiednią ilość czasu i swojego zaangażowania w działania, podnoszące jego rozpoznawalności, czy na rozmowy z mediami i sponsorami, dlatego też coraz częściej do gry wchodzą profesjonalni Managerowie. To właśnie oni z wykorzystaniem wielu narzędzi pracy zarówno dziennikarskiej jak i dobrego zarządcy, potrafią zbudować wartościowy wizerunek sportowca lub klubu.

Liczne sukcesy zawodników, to ogromny potencjał, który agencja Team Promotion potrafi wykorzystać w prawidłowy sposób, do osiągnięcia medialnego i finansowego sukcesu, jaki w dzisiejszych czasach stał się priorytetem.

Nasza oferta skierowana jest do zawodników indywidualnych, zespołów i klubów sportowych:

Kreowanie wizerunku medialnego – nasza agencja zajmie się budową pozytywnego wizerunku zawodnika w mediach, które dla opinii publicznej są wyrocznią.

Reprezentowanie interesów sportowców - pomożemy w reprezentowaniu Państwa interesów podczas zawodów sportowych, załatwianiu wszelkich formalności. Będziemy prowadzić wasze interesy w stosunku do sponsorów, firm, kibiców.

Pozyskiwanie sponsorów - wypracujemy odpowiednie warunki dla przekazania waszego wizerunku firmom w celu identyfikacji ich produktów z twoim wizerunkiem pozytywnie odbieranym u kibiców, co pozwoli nawiązać kontakty sponsorskie a w efekcie doprowadzi do sukcesu jakim będzie wsparcie finansowe.
Będziemy zarządzać waszym wizerunkiem w rozmowach z firmami oraz organizacjami.
Powered by CuteNews
.
Powered by CuteNews
Powered by CuteNews