O Firmie O Firmie Oferta Oferta Cennik Cennik Jakość Jakość Portfolio Portfolio Współpraca Współpraca Kontakt Kontakt 79 index

O Firmie
Jako firma zajmująca się tłumaczeniami działamy na polskim rynku od 2006 roku. Nasza oferta obejmuje tłumaczenia pisemne oraz ustne w kombinacjach językowych polski-angielski, angielski-polski, polski-niemiecki, niemiecki-polski.

Naszym klientom, krajowym jak i zagranicznym, oferujemy zawsze profesjonalne podejście do wykonywanych tumaczeń oraz obsługę na najwyższym poziomie merytorycznym.

Wykonujemy przede wszystkim tłumaczenia specjalistyczne dla branży budowlanej. Mamy w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie poprzez bezpośrednią realizację projektów tłumaczeniowych na największych placach budów w Polsce. Zajmujemy się również tłumaczeniami biznesowymi, dla administracji lokalnej, oraz tłumaczeniami z zakresu Unii Europejskiej.

Wszystkie tłumaczenia, bez wyjątku, przed oddaniem do Klienta, sprawdzamy i formatujemy, tak aby wyglądały jak oryginał. Dzięki wysokiej jakości nasze tłumaczenia wykonywane są w estetycznej formie, tak, by każdy z naszych Klientów był zadowolony z naszych usług.

Jesteśmy otwarci i elastyczni na propozycje Klientów. Przez cały czas obserwujemy ich potrzeby i staramy się sprostać wyzwaniom stawianym przed naszą firmę.
Powered by CuteNews