Team Promotion O Nas Klienci Zespół Jak Pracujemy Galeria Realizacji Kontakt Marketing PR Marketing Sportowy Sponsoring Sportowy Imprezy Dla Firm Organizacja Imprez Sportowych

wyscigigorskie.pl Team Promotion Tłumaczenia Team Promotion Studio

O Nas
Firma Team Promotion jest profesjonalną agencją zajmującą się marketingiem i PR sportowym. Naszymi klientami są zawodnicy, zespoły sportowe, kluby, organizacje sportowe, organizatorzy wydarzeń sportowych oraz samorządy, zarówno terytorialne jak i lokalne. Szeroki wachlarz usług jakie oferujemy pozwala zadowolić nawet najbardziej wymagających i zapewnić pełną obsługę wszystkiego co związane jest ze sportem.
Nasza firma powstała w 2007 roku. Pomysł na działalność wspomagającą sport zrodził się w głowie założycieli, którzy od lat związani są ze sportem wyczynowym, organizacją dużych imprez sportowych oraz ich marketingiem i promocją. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie wykształcenie, poparte doświadczeniem w prowadzeniu, organizacji i obsłudze imprez sportowych na najwyższych ogólnopolskich szczeblach. Poza dobrym przygotowaniem merytorycznym, każdy członek naszego zespołu związany jest ze sportem od dziecka, co pozwala nam lepiej zrozumieć potrzeby i wymagania stawiane przed naszą agencją. Oczywiście pasja do sportu przyświeca nam przy każdej realizacji, którą wykonujemy sumiennie i rzetelnie, nie zapominając o kreatywności, która w komunikacji odgrywa główno planową rolę.
Pozycję agencji Team Promotion na rynku sportowym zbudowaliśmy wspólnie z wieloma zawodnikami, organizatorami oraz mediami, łącząc sport z biznesowym podejściem marketingowym. Tym samym nasze doświadczenie oraz kontakty zdobyte od 2007 roku pozwalają nam na realizację najtrudniejszych zadań stawianych przed zgranym zespołem profesjonalistów w swojej dziedzinie.
Chcielibyśmy zachęcić Państwa do zapoznania się z nasza strona internetową, która przedstawia kompleksową ofertę skierowaną do sportu, począwszy od zawodników, a kończąc na organizatorach oraz firmach zainteresowanych organizacją i współuczestnictwem w wydarzeniach, któr emocjonują, bawią, a także podnoszą poziom adrenaliny. Jesteśmy przekonani, że oferta zachęci Was do nawiązania kontaktu oraz przekona do owocnej współpracy.
Powered by CuteNews
.
Powered by CuteNews
Powered by CuteNews