Team Promotion O Nas Klienci Zespół Jak Pracujemy Galeria Realizacji Kontakt Marketing PR Marketing Sportowy Sponsoring Sportowy Imprezy Dla Firm Organizacja Imprez Sportowych

wyscigigorskie.pl Team Promotion Tłumaczenia Team Promotion Studio

Organizacja Imprez Sportowych
Imprezy sportowe to nieodłączny element związany z rozwojem ludzkości. Już w starożytnej Grecji lud potrzebował do życia Olimpiad. Dziś imprezy sportowe to wydarzenia które przyciągają kibiców oraz rodziny, pozwalają na spędzenie wolnego czasu, dają zastrzyk emocji i adrenaliny. Coraz częściej eventy sportowe przyciągają media, które przeprowadzają relacje telewizyjne, radiowe, a w prasie dużo miejsca zajmują działy sportowe. Internet wkroczył w imprezy sportowe z relacjami na żywo, które pozwalają dotrzeć nie tylko do kibiców zgromadzonych na widowni ale i do internautów na całym świecie. Takie wydarzenia stały się głównym miejscem promocji firm, produktów, a w ostatnich latach miast i regionów.
Zespół Team Promotion, uczestniczył przy organizacji największych wydarzeń sportowych w Polsce, zdobywając swoje doświadczenie, zabezpieczając imprezy, organizując je, aż do najwyższego szczebla zarządzania imprezami sportowymi. Przygotowaliśmy dla naszych klientów: Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski Góra Św. Anny, Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski Tor Opole, Rajd Samochodowy Prudnik, Rajd Festiwalowy Opole, wyścigi na ¼ mili w Kamieniu Śląskim, i wiele innych imprez sportowych.

Oferujemy Państwu kompleksowy zakres usług:
Planowanie imprez sportowych – z naszą firmą przygotujemy dla Państwa koncepcje logistyczną waszego przedsięwzięcia biorąc pod uwagę wszystkie aspekty organizacyjne, ludzi, kibiców, sprzęt. Przygotujemy również budżet imprezy określając szczegółowo wydatki oraz przychody jakie zostaną wygenerowane.

Uzyskiwanie pozwoleń administracyjnych – imprezy masowe, czy imprezy organizowane na wyłączonych drogach wykorzystywanych w sposób szczególny wymagają przygotowania pełnej dokumentacji i uzyskania pozwoleń administracyjnych (urzędy, policja, straż pożarna), oraz przygotowania specjalnych planów zabezpieczenia i organizacji oraz logistyki przedstawianych do zatwierdzenia. Nasz zespół przygotuje dokumenty i uzyska niezbędne pozwolenia.

Organizacja i management – Doświadczeni pracownicy naszej agencji będą sprawowali nadzór nad wszystkimi działaniami zespołu organizacyjnego i wykonawstwem. Zgrany zespół, który nie raz wspólnie pracował przy organizacji eventów gwarantuje dobrze wykonana pracę, której efektem będzie wspaniała impreza sportowa. Agencja Team Promotion pomoże również w wyborze podwykonawców, którzy będą obsługiwali w różnym zakresie państwa imprezę. Nasze szerokie znajomości gwarantują wybór najlepszych i sprawdzonych firm, które dostarczą w pełni profesjonalny produkt.
Powered by CuteNews
.
Powered by CuteNews
Powered by CuteNews