Team Promotion O Nas Klienci Zespół Jak Pracujemy Galeria Realizacji Kontakt Marketing PR Marketing Sportowy Sponsoring Sportowy Imprezy Dla Firm Organizacja Imprez Sportowych

wyscigigorskie.pl Team Promotion Tłumaczenia Team Promotion Studio

Sponsoring Sportowy
Sport to coraz bardziej popularne widowisko w Polsce, które cieszy się ogromna frekwencją kibiców. Co chwilę tworzą się nowe kluby, a na powierzchnię wypływają nowi sportowcy, którzy osiągają najlepsze wyniki. Kibice dzięki nowoczesnym technologiom przekazu medialnego odkrywają nowe dyscypliny i konkurencje. Dzięki temu jest to znakomita okazja do uzyskania dodatkowych przychodów z kontraktów sponsorskich dla zawodników, klubów czy organizacji. Firmy które angażują się w wydarzenia sportowe, postrzegane są jako stabilne, ambitne. Co więcej obecność w sporcie otwiera dodatkowe rynki zbytu na produkty i usługi.

Wszystko to musi mieć wymierne korzyści dla obu stron, a co ważniejsze musi zostać dobrze zaplanowane, aby osiągnęło zamierzone cele. Firmy na całym świecie coraz chętniej inwestują w sport, odnosząc w tym działaniu korzyści.

Team Promotion pomoże Państwu w znalezieniu dogodnego sponsora, przygotowaniu oferty sponsorskiej oraz podpisaniu umowy sponsorskiej, a następnie będzie sprawować nadzór nad kontraktem, tak aby sponsor poczuł się jak prawdziwy biznesowy partner, a nie dojna krowa, stwarzająca problemy.

Pozyskanie sponsorów i następnie współpraca z nimi, to szereg działań, które wymagają dobrej organizacji i fachowej wiedzy. Nasza agencja oferuje Państwu usługi związane z nawiązaniem współpracy sponsorskiej a następnie z obsługą kontraktów.

Przygotowanie koncepcji sponsorskiej – na tym etapie musimy określić podstawy współpracy, potrzeby i reguł jakich będziemy się trzymać. Stworzymy wspólnie jedną koncepcję sponsoringową, którą następnie będziemy realizować.
Tworzenie ofert sponsoringowych – dobra oferta to połowa sukcesu w pozyskaniu sponsora. Musi wyróżniać się z tłumu innych swoją grafiką, a także interesować swoją zawartością. Pomożemy przygotować Państwu profesjonalną ofertę sponsorską i zainteresować nią potencjalnych sponsorów.
Obsługa sponsorów – nasza agencja pomoże w negocjacjach ze sponsorem, a mając umowę w ręku, każdy sportowiec czy klub musi pamiętać, że aby utrzymać sponsora musimy pracować na jego dobro. Zajmiemy się pełną obsługą sponsora, przekazując mu raporty, materiały filmowe i fotograficzne z jego zaangażowania, co sprawi, iż Państwa sponsor zostanie na dłużej.
Powered by CuteNews
.
Powered by CuteNews
Powered by CuteNews